The Battle of Polytopia

Strateji Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 38.1 MB
  • Version 1.9.0
  • Dil İngilizce
  • Firma Midjiwan AB
The Battle of Polytopia mobil oyunu ile başarılı bir oyun deneyimi yaşayın.

Stratejik tabanlı mobil oyunları oynamayı seviyorsanız The Battle of Polytopia oyununa sahip olabilirsiniz. 

The Battle of Polytopia oyununu İOS işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazlarınıza tereddütsüz indirip oynayabileceğiniz eğlenceli ve renkli bir oyundur. Yeni arazileri keşfediyorsunuz ve buralarda yeni teknolojiler ile binalar inşa ediyorsunuz. Sizde akıllı mobil cihazınızda kendi zevklerinize göre binalar inşa etmenin keyfini çıkartın. Mobil cihazınız ile büyük şehirler kurun ve her geçen gün yeni arazileri keşfederek şehrinizi genişletin. 

Gerçek zamanlı sunulan The Battle of Polytopia strateji oyununda sizde kendi yerinizi alarak büyük şehirler inşa etmenin keyfini çıkartabilirsiniz. Belli başlı bloklar ile inşa edebileceğiniz evler için yeni teknolojileri keşfedip bulmanız gerekir. Kolay bir oynanışa sahip olmasına rağmen sıkılmadan oynayabileceğiniz The Battle of Polytopia bol miktarda mücadele ve macera bulunuyor. Yeni teknolojileri bulmak için çok gezmeniz gerekebilir. 

Sizde akıllı mobil cihazınıza keyifle oynayabileceğiniz The Battle of Polytopia oyununa sahip olun ve son teknoloji evler inşa edebilmek için her dakika çalışmalısınız. 

 

 

The Battle of Polytopia indir
DİĞER SÜRÜMLER